Yurtiçi Kargo Kapıda Ödeme


KAPIDA ÖDEME İLE SİPARİŞ’İ TESLİM ALMAMA


Kapıda ödeme seçeneği ile alışveriş yapan sonrasında kendilerine kargolanan ürünleri sipariş esnasında hiç bir ücret ödemediği için keyfi olarak teslim almayan siparişlerinin arkasında durmayan  müşterilerimize, şirketimizi zarara uğratarak diğer müşterilerimize vereceğimiz hizmeti aksatan moral ve iş gücü kaybına neden olmalarından dolayı her türlü hukuki hakkımızın saklı olduğunu hatırlatmak isteriz. 

Karşı(Kapıda) ödeme ile satın alınmış ürünlerin kargodan teslim alınması zorunludur.

Teslim alınmayan ürünler iade edilemez.

Teslim alınmayıp iade edilen paketler, yurtiçi kargo  tarafından kargo maliyeti eklenerek müşteriye tekrar gönderilmek üzere bekletilir.

Aynı şekilde ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları, ve alıcının beyan ettiği TC. Kimlik Numarası, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (IP / MAC ADRESİ) delil olarak kullanılarak;

Kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo, ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebebleriyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatılır.

Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az kırk (40) en fazla doksan (90) katı kadar tazminat bedelini fikirsahibiyiz.com sitesi müşterileri peşinen ödemeyi resmen beyan eder.

Saygı değer müşterilerimizin bilgilerine sunarız.

Fikir Sahibiyiz Bilişim Teknolojileri